Землевпорядкування та землевпорядні роботи користуються великим попитом у Волоському – це комплекс правових, технічних та економічних аспектів земельної ділянки. Вони регулюються на основі Земельного Кодексу України та вимагають високого професіоналізму у складанні технічної документації.
Найчастіше українці стикаються з проблемами із приватизацією землі та отриманням кадастрового номера в Волоському. Якщо ви плануєте купівлю-продаж землі, хочете переробити або поділити земельні ділянки, то вам необхідно довірити всі питання щодо проекту землеустрою у Волоському професіоналам.

Команда “УкрГеоКарт” пропонує свої послуги як надійний партнер, звернувшись сюди, ви зможете отримати безкоштовну висококваліфіковану консультацію із землеустрою в Волоському. Розібравшись із запитаннями, фахівці розкажуть вартість робіт і складуть докладний договір, де будуть зазначені всі терміни та обсяги виконуваних робіт.

Вартість землевпорядних робіт у Волоському

Послуга Ціна
Розробка технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі від 6500 грн
Розробка технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту від 6000 грн
Внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру (XML файл) від 2000 грн
Розробка технічної документації щодо поділу земельної ділянки 6000 грн
Розробка технічної документації щодо об’єднання земельної ділянки 6000 грн
Відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) від 7000 грн
Відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування (індивідуальних) гаражів від 7000 грн
Відведення земельної ділянки за фактичним розміщенням (житлових та нежитлових будинків, гаражів, магазинів, ТЦ, парків та т.д.) від 7000 грн
Приватизація земельної ділянки від 9000 грн
Зміна цільового призначення ділянки (XML файл) від 2000 грн
Внесення змін до кадастру відомостей про суперфіцій від 2000 грн
Внесення змін до кадастру відомостей про емфітевзис від 2000 грн

Оскільки землеустрій включає велику кількість необхідних процедур, наприклад, проект відведення земельної ділянки в Волоському або розробка технічної документації на земельну ділянку – ціна на послуги землевпорядних робіт може сильно відрізнятися. На вартість впливає обсяг робіт, масштаб та місцезнаходження земельної ділянки.

УкрГеоКарт пропонує оптимальні ціни на ринку землеустрою в Волоському. Всі ціни повністю відповідають правильному співвідношенню ціни, якості та оперативності наших працівників. Тут складено таблицю із зразковими цінами на землевпорядні роботи в Волоському, щоб вам було легше зорієнтуватися у розмірі майбутніх витрат.

Які послуги із землеустрою можна замовити у Волоському?

  • отримання кадастрового номера на землю, що дозволяє ідентифікувати та визначити точне місцезнаходження земельної ділянки в Україні;
  • експертна оцінка землі та будинку – найбільш потрібні послуги, які необхідні при купівлі-продажу нерухомості;
  • вся необхідна технічна документація на земельну ділянку;
  • зміна цільового призначення землі;
  • поділ або об’єднання земельної ділянки;
  • встановлення сервітуту, емфітези або суперфіція;
  • розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та т.д.

Чому варто вибрати компанію “УкрГеоКарт”?

Оскільки купівля земельної ділянки або будь-яке юридичне втручання має низку підводних каменів, які слід знати, щоб їх уникнути, важливо довіритися досвідченій команді фахівців із проекту землеустроїв у Волоському.

Компанія “УкрГеоКарт” спеціалізується на комплексних землевпорядних роботах, і може допомогти вам не тільки в оцінці та складанні технічної документації на земельну ділянку в Волоському, але й підтримати вас у всіх питаннях, пов’язаних із юридичними аспектами у землеустрої. Наша команда реалізує проекти як у міських, так і в сільських районах Волоського, швидко та з особливою увагою до кожного клієнта. Ми добре розуміємо, що землеустрій потенційно є частиною подальших планів, пов’язаних із сільським господарством, будівництвом чи іншою важливою діяльністю.

Якщо ви хочете перепланувати існуючу земельну ділянку, змінити її призначення або провести інші землевпорядні роботи в Волоському – зв’яжіться з командою «УкрГеоКарт» для професійного виконання землевпорядних та геодезичних робіт в обумовлений термін.