edinoe-zemlepolzovanieЗемлекористування – це використання земельної ділянки за цільовим призначенням без певного обмеження у часі. Землевпорядкування регулюється Земельним Кодексом України, а основою для встановлення меж землекористування є технічна земельно-кадастрова документація. За ст. 198 Земельного Кодексу України для відновлення або уточнення меж єдиного землекористування застосовуються кадастрові зйомки, якщо немає достатньої кількості даних у кадастровому номері земельної ділянки. Тому проводиться винесення в натуру та визначення меж землекористування з погодженням власників сусідніх ділянок. Щоб точно провести всі землевпорядні роботи в Дніпрі та Дніпропетровській області, необхідно обрати досвідчених фахівців, які добре знають Земельний Кодекс України та допоможуть в оформленні технічної документації по межам землекористування.

Вартість встановлення меж землі у Дніпрі

Послуга Ціна
Встановлення меж землі договірна

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Землекористування в Дніпрі та Дніпропетровській області

Більшість українців потребують спеціалізованих компаній із землеустрою, коли справа доходить до будівництва, купівлі-продажу чи інших юридичних потреб. Адже встановлення, зміна або передача меж землекористування вимагають не лише правові знання, а й оформлення додаткової документації та внесення нових даних до кадастрового реєстру. Операції з розділу єдиного землекористування, вимагають технічних, земельних, адміністративних та юридичних навичок, які так само різноманітні, як і невіддільні одна від одної.
Українська компанія “УкрГеоКарт” пропонує професійне виконання проектів по межам землекористування на території Дніпра та всієї Дніпропетровської області. Дотримання правил, встановлених Земельним Кодексом України, та вимог до технічної документації, у поєднанні з експертними знаннями та багатим досвідом, дозволяють реалізовувати проекти, що забезпечують комплексний підхід та швидкий результат. Також Вас можуть зацікавити: приватизація землі або експертна оцінка будинку.

Переваги роботи з компанією “УкрГеоКарт”

  1. Наша команда, що складається з 20 фахівців, набула великого досвіду, який дозволяє нам пропонувати вам широкий спектр послуг у геодезії та землеустрої. Спостерігаючи нові правові реформи в Україні, ми пропонуємо актуальні послуги, які відповідають найвищим стандартам.
  2. Наша робота завжди відштовхується в залежності від ваших індивідуальних запитів, побажань та ситуацій із земельною ділянкою. Фахівці вивчають всю документацію та допомагають в оформленні недостатньої, що дозволяє побачити цілісну картину та виконати роботи в точності зі строгими вимогами якості.
  3. Ми гарантуємо дотримання термінів зазначених у договорі та готові надати відповіді на всі питання щодо кордонів землекористування в Дніпрі.

Щоб дізнатися всю необхідну інформацію, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери проконсультують Вас, розповівши про все підводне каміння та зорієнтують у вартості майбутніх робіт.