inventarizaciya-zemli-dneprІнвентаризація земель використовується для визначення просторового розташування земельних ділянок, щоб перевірити їх документи попри всі правові відповідності, включаючи стан, розміри, кордону. За допомогою інвентаризації землі можна визначити ділянки з нераціональним використанням або землю, що експлуатується не за цільовим призначенням.

Навіщо інвентаризація земельної ділянки у Дніпрі?

Інвентаризація земельної ділянки відображає розмір, фізичний стан, вартість об’єкта, місцезнаходження (адресу) та інші показники земельного об’єкта, а також зафіксовані зміни ділянки. Щоб правильно виконати повну інвентаризацію земель, необхідно звернутися до досвідчених фахівців у Дніпрі, це допоможе уникнути непотрібних витрат і заощадить ваш час на перевірку всіх необхідних документів.

Професійна команда “УкрГеоКарт” виконує якісні землевпорядні роботи, включаючи інвентаризацію земель, кадастрові роботи та експертну оцінку. Наша компанія працює на території Дніпра та Дніпропетровської області, тому ви без проблем зможете зробити заявку у нас на сайті або зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними телефонами. Щоб дізнатися про порядок проведення інвентаризації земель – зв’яжіться з нашими менеджерами. Також Вас можуть зацікавити: внесення змін до відомостей для емфітезу або зміна цільового призначення ділянки.

Ціна на інвентаризацію землі у Дніпрі

Послуга Ціна
Розробка технічної документації щодо інвентаризації землі договірна, уточнюйте у менеджера

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Переваги інвентаризації землі від УкрГеоКарт

  • Професійність. В УкрГеоКарт працюють лише висококваліфіковані фахівці, які проведуть повну інвентаризацію земель на найвищому рівні
  • Накопичені знання. Наша компанія на ринку вже понад 10 років і виконала 3500+ проектів у Дніпрі та Дніпропетровській області.
  • Єдиний формат послуг. Відпрацьований стандартизований підхід за перевіреною схемою, що гарантує якісну інвентаризацію землі та послідовну юридичну експертизу, що включає технічну документацію
  • Прозорі ціни. Ще на початковому етапі ми погоджуємо конкретну ціну на інвентаризацію земельної ділянки, яка не зміниться. Ми попереджаємо про всі можливі комісії та податки.

Будь-яка співпраця з “УкрГеоКарт” підкріплюється укладенням договору, тому ви одразу знатимете підсумковий результат та вартість наших робіт. Після проведеної інвентаризації земель сільськогосподарського призначення ви отримуєте необхідні документи з грамотним юридичним та технічним аналізом. Якщо виникнуть якісь питання, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь.