Це комплекс робіт, що виконуються для встановлення та відновлення меж земельної ділянки, а також занесення її до кадастру.

Кадастрова зйомка включає:

  1. геодезичне встановлення меж земельної ділянки;
  2. узгодження меж земельної ділянки із суміжними власниками та землекористувачами;
  3. відновлення меж земельної ділянки біля;
  4. встановлення зон земельної ділянки, що містять обтяження та обмеження щодо використання землі;
  5. виготовлення кадастрового плану.

Встановлення кордонів відбувається у разі, коли таких кордонів не існувало, а їх відновлення відбувається у разі повної або часткової втрати на території кордонів земельних ділянок (межових знаків).

Узгодження кордонів із суміжними власниками та землекористувачами здійснюється при проведенні кадастрових зйомок для приватизації або передачі в оренду відповідної земельної ділянки.

Кадастровий план земельної ділянки являє собою графічний документ, що відображає межі земельної ділянки з описом суміжних землевласників та землекористувачів, лінійні проміри між точками по межі земельної ділянки, місцезнаходження земельної ділянки, та складається з використанням даних державного земельного кадастру.

Назва П’ятисотка, зйомка з печаткою «Придатно» даного розділу звучить зовсім правильно, але саме так часто кажуть людям які матеріали вони повинні принести. По суті це та сама топографічна зйомка масштабу 1:500 зі штампом ГоловАПУ міста або Архітектури району та Області.

П’ятисотка, зйомка з печаткою «Придатно»

Вимоги до цієї роботи:

  • якісна та детальна зйомка на місцевості
  • зйомка бажано повинна відповідати технічному паспорту БТІ
  • використання місцевої чи української системи координат
  • малювання картки в електронному вигляді у спеціальній програмі