superficij-i-emfitevzis-dnepr

Що таке суперфіцій та емфітевзис?

Суперфіцій та емфітевзис – це одна з альтернатив, замість покупки землі. Вони є договорами про дозвіл користування чужими земельними ділянками. Як правило, мета придбання нерухомості полягає в тому, щоб отримати право власності, яке дозволяє її власнику повністю користуватися нерухомістю, використовувати її та, насамперед, розпоряджатися нею на свій розсуд. Але право власності – не єдине реальне право, що дозволяє отримати користування земельною ділянкою, також можна оформити договори суперфіцій та емфітевзис, практично з тими самими правами, що й власності.
Протягом усього терміну довгострокового користування земельної ділянки за допомогою емфітевзису та суперфіція права власника обмежуються, натомість власник отримує щорічну плату. А після закінчення договору власник відновлює повну власність на свою земельну ділянку. Після закінчення терміну емфітевзису і суперфіція всі поліпшення, зроблені орендарем, зокрема будівлі, переходять у виняткову власність орендодавця без компенсації. Положення із зазначенням інших вказівок може бути включено до договорів “суперфіцій” або “емфітевзис” при його складанні.

Ціна на внесення змін до кадастру про суперфіції та емфітевзис

Послуга Ціна Терміни
Внесення змін до кадастру відомостей для суперфіцій від 2000 грн 1-2 тижні
Внесення змін до кадастру відомостей про емфітезу від 2000 грн 1-2 тижні

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Договір суперфіцій

Суперфіція – це договір, відповідно до якого власник землі надає третій особі право будувати, володіти та утримувати споруди на земельній ділянці. Особливість суперфіція в тому, що він може передаватися у спадок.
Максимальний термін дії договору суперфіцій – 50 років. Після закінчення договору власник стає власником будівель та будівель, або за домовленістю можна продовжити суперфіції. Також Вас можуть зацікавити: розділ земельної ділянки або зміна цільового призначення.

Договір емфітевзис

Емфітевзіс – це довгостроковий договір, який дає орендарю право вести сільськогосподарську діяльність на чужій ділянці, в обмін на оплату, погоджену з власником власності.
На який термін триває договір емфітевзису? Цей вид договору може бути укладений терміном до 50 років.
На додаток до аспектів, згаданих тут, існує низка інших важливих моментів, які необхідно перевірити для уникнення неприємних сюрпризів під час оформлення емфітевзису у Дніпрі та області. Тому ми настійно рекомендуємо звернутися за підтримкою та порадою до профільних експертів у сфері землеустрою.

Встановити суперфіцій, емфітевзис у Дніпрі

Емфітевзис та суперфіцій набувають чинності після державної реєстрації, до цього моменту всі договори є недійсними. Тому дуже важливо звернутися до фахівців, які зможуть все контролювати та попередити про різні юридичні нюанси, щоб уникнути непотрібних проблем.
Компанія “УкрГеоКарт” пропонує професійний підхід та ефективний результат у встановленні суперфіції та емфітевзису у Дніпрі та Дніпропетровській області.
Якщо у Вас залишилися питання – зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами, наші менеджери швидко зорієнтують Вас за необхідними документами та вартістю робіт.