razrabotka-tehnicheskoj-dokumentacii-dneprТехнічна документація на земельну ділянку – це набір юридичних та землевпорядних документів, з даними про земельні ділянки, їх межі та право власності, якщо така є. Без повного пакету документації на землю ви не зможете законно проводити купівлі-продажу і здавати в оренду ділянку.

Мета технічної документації щодо відновлення меж у Дніпрі:

 1. головна мета – це визначення меж земельної ділянки;
 2. а також зміна даних, несумісні з правовими, діючими чи застосовними технічними стандартами;
 3. подання нових реєстраційних даних;
 4. усунення помилкових даних.

Вартість технічної документації на землю

Технічна документація на земельну ділянку найпоширеніший вид документів із землеустрою. Вартість розробки технічних документацій у Дніпрі та Дніпропетровській області залежить від обсягу майбутніх робіт та складності ситуації. Розраховуйте, що оформлення таких документацій на землю коштуватиме щонайменше 6000 гривень. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися зателефонувавши нам за вказаними на сайті телефонами.

Послуга Ціна Терміни
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за наявності Державного Акту на право приватної власності від 5500 грн 1,5 тижні
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за наявності Права власності на нерухоме майно від 6000 грн 1,5 тижні
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту договірна 1,5 тижні

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Навіщо потрібна технічна документація на землю?

Виготовлення технічної документації на земельну ділянку потрібне:

 • для створення кадастрового номера та внесення до Єдиного Кадастрового реєстру;
 • для внесення технічних помилок до кадастру про зміни меж земельної ділянки;
 • при відновленні межових знаків;
 • при суперечках із сусідами про межі вашої ділянки із сусідніми;
 • для встановлення земельного сервітуту, суперфіції або емфітевзису;
 • при розподілі спадщини;
 • під час купівлі-продажу земельної ділянки;
 • та іншої юридичної чи земельної діяльності.

Для всіх вищезгаданих випадків необхідна технічна документація на землю. Звернувшись до компанії “УкрГеоКарт”, ви отримаєте повноцінну консультацію та необхідний пакет документів через півтора місяці з дня подання заявки. Також Вас можуть зацікавити: проект відведення землі або встановлення меж земельної ділянки.

Техдокументація на земельну ділянку від “УкрГеоКарт”

 • “УкрГеоКарт” компанія з геодезії та землеустрою, що динамічно розвивається в Дніпропетровську. Завдяки багаторічному досвіду та великій команді ми гарантуємо швидке виконання довірених нам замовлень.
 • Щоб пропонувати послуги землеустрою на найвищому рівні та бути компетентними у своїй галузі, ми систематично розширюємо наші знання. А багаторічна практика у виготовленні технічної документації на земельну ділянку дозволяє знаходити вирішення будь-яких проблем на основі правових норм, що діють нині.
 • Працівники компанії чудово знають Земельне право України та адаптують послуги до індивідуальних потреб наших клієнтів, щоб надати необхідну підтримку.
 • Гарантія часу. Ми завжди дотримуємось обумовлених термінів, оскільки поважаємо час наших клієнтів.
 • Виконуємо комплекс робіт із розробки технічної документації для відновлення (встановлення) кордонів під ключ.

Що отримує клієнт?

Професійні юридичні консультації, теоретичні та практичні знання у виконанні землевпорядних робіт та різні пропозиції щодо вирішення проблем, що турбують клієнта, відповідно до положень українського законодавства.

Після розробки технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в Дніпрі, готується технічний звіт про діяльність, що містить повні розрахунки, вихідні матеріали для ділянки, що розглядається, а також звіти про вимірювання та документи із внесеними змінами.

Звертайтеся до “УкрГеоКарт” для професійної консультації та результативного вирішення завдань!

Часті запитання про технічну документацію щодо відновлення меж

⏩ Які документи потрібні для складання технічної документації за наявності Державного Акту?

 • Копія документа, що посвідчує особу власника (паспорт);
 • Копія ідентифікаційного номера власника;
 • Копію технічного паспорта на будівлі (паспорт БТІ);.
 • Нотаріально завірена копія державного акту на землю.

⏩ Які строки розроблення технічної документації із землеустрою?

Строки розроблення технічної документації із землеустрою складають 1-1,5 місяці, включно з геодезичними і землевпорядними роботами.

⏩ Яка вартість технічної документації щодо відновлення меж у Дніпрі?

Ціна на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі від 6000 гривень