zemelnyj-audit-dnepr

Земельний аудит – юридична перевірка землі

Аудит земельної ділянки – це незалежна формальна перевірка земельної ділянки, вона проводиться незацікавленою компанією у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ключовим елементом аудиту земель, перед оформленням будь-якого договору, є перевірка його правового статусу та експертний висновок сильних сторін земельної ділянки, можливих ризиків та обмежень.

Земельний аудит вимагає професійних знань у юридичних галузях, у питаннях нерухомості, будівельних норм та геодезії. Проте більшість людей не знайомі з різними формами права та не розуміють різниці між різними цільовими призначеннями земельної ділянки. Тому компанія “УкрГеоКарт” пропонує своїм клієнтам комплексні земельні послуги, завдяки яким можна дізнатися, чи не обтяжена ділянка правами третіх осіб, чи не підпадає вона під будівельні обмеження тощо.

Ціна на аудит земель у Дніпрі

Послуга Ціна
Проведення земельного аудиту договірна

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Навіщо потрібен аудит земельної ділянки?

Є кілька причин, через які може знадобитися аудит земельної ділянки. З одного боку, ця процедура – чудовий спосіб підготуватися до продажу землі, оскільки покупець більше довірятиме офіційно заявленим цифрам. З іншого боку, перевірка земельної ділянки може бути потрібна при оренді, інвестуванні або іншому відчуженні земельної ділянки в Дніпрі та Україні.

Що потрібно зробити землевпорядної компанії для повного аудиту земельної ділянки у Дніпрі та області?

  • формальна перевірка (претензії, збори, сервітути тощо);
  • зробити перевірку цільового призначення та обмежень землі;
  • зробити оцінку земельної ділянки для подальшого продажу;
  • перевірити цільове призначення ділянки;
  • вивчити історію виникнення земельної ділянки;
  • перевірити документи та всі елементи, щоб уникнути можливих проблем.

Правовий аудит землі: мінімізація ризиків щодо прав на землю

Оскільки земельний аудит повинен полягати не лише у перевірці його правового статусу, а й у питаннях будівництва та навіть геотехнічних питань. Після перевірки земельної ділянки клієнти будуть впевнені, що правова ситуація дозволяє купівлю без жодних ризиків, і що надалі ділянку можна буде використати у запланованому порядку.

Компанія “УкрГеоКарт” спеціалізується на землеустрій у Дніпрі та Дніпропетровській області та пропонує перевірити ділянку на обмеження, а також допомагає в оформленні всієї необхідної технічної документації з дотриманням нормативних вимог. Замовивши тут перевірку цільового використання земельної ділянки, Ви можете розраховувати на досвідчених фахівців “Укргеокарт”, щоб уникнути ризиків щодо питань земельних послуг. Також Вас можуть зацікавити: приватизація землі або експертна оцінка будинку.

Переваги аудиту земель у Дніпрі від УкрГеоКарт

Мета “УкрГеоКарт” – запропонувати клієнтам якісні земельні послуги, які відповідають усім вимогам законодавства України. Наша команда експертів досконало володіє юридичними знаннями у сфері землеустрою та допоможе перевірити земельну ділянку на обмеження.

Після всіх проведених робіт, клієнти отримують не тільки якісний результат, але й рекомендації щодо всіх важливих аспектів, таких як оподаткування, оптимізація прибутковості та дотримання нормативних вимог тощо.

Щоб замовити технічний аудит земельної ділянки, заповніть заявку нижче або зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами для повноцінної консультації.