zemelnyj-audit-dnepr

Земельний аудит – юридична перевірка землі

Аудит земельної ділянки – це незалежна формальна перевірка земельної ділянки, вона проводиться незацікавленою компанією у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ключовим елементом аудиту земель, перед оформленням будь-якого договору, є перевірка його правового статусу та експертний висновок сильних сторін земельної ділянки, можливих ризиків та обмежень.

Земельний аудит вимагає професійних знань у юридичних галузях, у питаннях нерухомості, будівельних норм та геодезії. Проте більшість людей не знайомі з різними формами права та не розуміють різниці між різними цільовими призначеннями земельної ділянки. Тому компанія “УкрГеоКарт” пропонує своїм клієнтам комплексні земельні послуги, завдяки яким можна дізнатися, чи не обтяжена ділянка правами третіх осіб, чи не підпадає вона під будівельні обмеження тощо.

Ціна на аудит земель у Дніпрі

Послуга Ціна
Аудит земель договірна, уточнюйте у менеджера

Навіщо потрібен аудит земельної ділянки?

Є кілька причин, через які може знадобитися аудит земельної ділянки. З одного боку, ця процедура – чудовий спосіб підготуватися до продажу землі, оскільки покупець більше довірятиме офіційно заявленим цифрам. З іншого боку, перевірка земельної ділянки може бути потрібна при оренді, інвестуванні або іншому відчуженні земельної ділянки в Дніпрі та Україні.

Що потрібно зробити землевпорядної компанії для повного аудиту земельної ділянки у Дніпрі та області?

  • формальна перевірка (претензії, збори, сервітути тощо);
  • зробити перевірку цільового призначення та обмежень землі;
  • зробити оцінку земельної ділянки для подальшого продажу;
  • перевірити цільове призначення ділянки;
  • вивчити історію виникнення земельної ділянки;
  • перевірити документи та всі елементи, щоб уникнути можливих проблем.

Правовий аудит землі: мінімізація ризиків щодо прав на землю

Поскольку земельный аудит должен заключаться не только в проверке его правового статуса, но и в вопросах строительства и даже геотехнических вопросов. После проверки земельного участка клиенты будут уверены, что правовая ситуация позволяет покупку без каких либо рисков, и что в дальнейшем участок можно будет использовать в запланированном порядке.

Компания “УкрГеоКарт” специализируется на землеустройстве в Днепре и Днепропетровской области и предлагает проверить участок на ограничения, а также помогает в оформлении всей необходимой технической документации с соблюдением нормативных требований. Заказав здесь проверку целевого использования земельного участка Вы можете рассчитывать на опытных специалистов “Укргеокарт”, чтобы избежать рисков касательно вопросов земельных услуг.

Переваги аудиту земель у Дніпрі від УкрГеоКарт

Цель “Укргеокарт” – предложить клиентам качественные земельные услуги, отвечающие всем требованиям законодательства Украины. Наша команда экспертов в совершенстве владеет юридическими знаниями в сфере землеустройства и поможет проверить земельный участок на ограничения.

После всех проведенных работ, клиенты получают не только качественный результат но и рекомендации, касательно всех важных аспектов, таких как налогообложение, оптимизация прибыльности и соблюдение нормативных требований и т.д.

Чтобы заказать технический аудит земельного участка в Днепропетровске, заполните заявку ниже или позвоните нам по указанным на сайте номерам для полноценной консультации.