Завдання землевпорядних робіт – це підготовка та створення землевпорядної документації, а також технічну документацію після виконання геодезичних робіт, проектів відведення земельної ділянки, що містить у собі нормативно-правові, економічні та технічні документи, необхідні для вирішення питань щодо надання, передачі, викупу, зміни їх цільового призначення, відчуження, поділу чи об’єднання ділянок.

Землевпорядні роботи в Дніпропетровську

Кадастр та землеустрій два тісно взаємопов’язані напрямки, тому компанія УкрГеоКарт пропонує всі необхідні роботи із землеустрою у Дніпрі та області. Отримання Кадастрового номера земельної ділянки – це індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, залежно від місця розташування земельної ділянки визначається його унікальний номер залежно від зони, кварталу та області, який не повторюється на території України, формується та присвоюється після реєстрації земельної ділянки. За кадастровим номером можна знайти свою ділянку на кадастровому плані, а також отримати всю необхідну інформацію про неї.
Кадастровий номер зберігається за земельною ділянкою протягом усього часу існування та переноситься до архіву, коли земельну ділянку поділяють чи об’єднують.

Кадастровий номер присвоюється ділянці незалежно від власності, в якій вона знаходиться, або у державній, або у комунальній власності.
Державними органами або органами самоврядування ДержГеоКадастр має повноваження щодо присвоєння кадастрових номерів земельних ділянок на території Дніпропетровська та України.

Ціни на землевпорядні роботи в Дніпрі

Послуги землеустрою Ціна
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за наявності Державного Акту на право приватної власності від 5500 грн
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за наявності Права власності на нерухоме майно від 6000 грн
ПРОЕКТ ВІДВЕДЕННЯ земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража від 7000 грн
ПРОЕКТ ВІДВЕДЕННЯ земельної ділянки
по фактичному розміщенню будівель та споруд
від 8000 грн
ПРОЕКТ ВІДВЕДЕННЯ земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) від 8000 грн
ПРОЕКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо зміни цільового призначення договірна
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту договірна
ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ щодо розділу або об’єднання земельних ділянок від 6000 грн
Внесення змін до файлу ХМL файл від 2000 грн
Проведення земельного аудиту договірна

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Які роботи можуть знадобитися для землеустрою?

Землевпорядкування та кадастр складаються із спеціальних технічних, правових та економічних процедур, необхідних для комплексного планування змін у землекористуванні та інших заходів, пов’язаних із землеустроєм. Ці об’єкти допомагають сформувати чіткий та регульований землеустрій в Україні. Щоб зробити повноцінний комплекс землеустрою у Дніпрі та Дніпропетровській області, необхідно отримати:zemleustrij

 • проект відведення земельної ділянки;
 • дозвіл на розроблення землевпорядної документації;
 • експертну оцінку землі та нерухомості;
 • зміну цільового призначення земельної ділянки;
 • присвоїти кадастровий номер;
 • виписку із реєстру;
 • документи, що підтверджують право власності.

Землевпорядна документація дуже важлива і її розробку потрібно довірити саме професіоналам перевіреним часом. Компанія “УкрГеоКарт” пропонує гарні роботи із землеустрою з дотриманням усіх необхідних термінів. Ви можете ознайомитися з інформацією про земельний аудит, проект відведення ділянки або встановлення сервітуту.

Чому варто замовити землеустрій в “УкрГеоКарт”?

 • Маючи майже десятирічний досвід, ми можемо з упевненістю сказати, що завжди дотримуємося найвищих стандартів прозорості та професіоналізму в галузі землеустрою та геодезії.
 • З початку існування компанії нами підготовлено понад 3500 проектів землеустрою у Дніпрі та Дніпропетровській області. І ми маємо високий коефіцієнт повторних звернень клієнтів.
 • Всі співробітники нашої компанії мають відповідні кваліфікації, сертифікати та багаторічний досвід, це скорочує час розроблення проектів землеустрою та гарантує 100% якість.
 • Вартість наших робіт завжди приємно тішить клієнтів, але найголовніше, що це не впливає на якість!
 • Землевпорядкування в Дніпрі вимагає від нас дуже ретельної підготовки для реалізації проектів землеустрою з дотриманням чинних стандартів у законодавстві.
 • За потреби співпрацюємо з іншими фахівцями суб’єктів господарювання.

Компанія “УкрГеоКарт” реалізує завдання землеустрою як у міських, так і в сільських районах Дніпра та області. Робиться це швидко у заздалегідь обумовлені терміни та з особливою увагою до кожного клієнта. Довірте правове регулювання землеустрою нам і ви зможете бути впевнені у високій якості роботи, виконаної нашими фахівцями!

Замовити землевпорядні роботи в Дніпрі.

Краще довіритися перевіреним розробниками документації із землеустрою. Такі компанії допоможуть вам у вирішенні землевпорядних питань, а також у найкоротші терміни виконають геодезичні роботи з винесення кордонів ділянки на місцевості.

Високоточне обладнання та досвідчені фахівці компанії “УкрГеоКарт” дозволяють виконувати якісно та швидко всі розроблення проектів землеустрою  та геодезичні роботи в межах міста, району, області, країни.

 1. Розробка та оформлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів про об’єднання/розділ земельної ділянки.
 2. Розробка та підготовка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (приватизація/оренда).
 3. Розробка та підготовка технічної документації із землеустрою для присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку.
 4. Розробка та підготовка технічної документації із землеустрою для присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку з подальшою приватизацією (у разі, якщо є право власності на нерухомість)

Часті запитання про землеустрій у Дніпрі

⏩ Які документи потрібні для складання технічної документації за наявності Державного Акту?

 • Копія документа, що посвідчує особу власника (паспорт);
 • Копія ідентифікаційного номера власника;
 • Копію технічного паспорта на будівлі (паспорт БТІ);.
 • Нотаріально завірена копія державного акту на землю.

⏩ Які строки розроблення технічної документації із землеустрою?

Строки розроблення технічної документації із землеустрою складають 1-1,5 місяці, включно з геодезичними і землевпорядними роботами.

⏩ Які документи потрібні для складання проекту землеустрою?

 • Копія документа, що посвідчує особу власника (паспорт);
 • Копія ідентифікаційного номера власника;
 • Оригінал рішення Міської ради про надання дозволу з графічним матеріалом;.
 • Копія клопотання.

⏩ Що потрібно для отримання кадастрового номеру?

Перш за все необхідно звернутись до землевпорядної організації для кваліфікованої перевірки документів, що є в наявності на земельну ділянку та на будинок. Після детального вивчення спеціаліст допоможе вирішити питання стосовно можливості отримання кадастрового номеру та строків складання документації, та вирішення супутніх питань.