Будівництво це процес реалізації творчих ідей через прийняття грамотних конструктивних рішень, які ґрунтуються на абсолютно точних обчисленнях та планах. Цей вид діяльності перебуває під суворим державним контролем, який покладено на Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю (далі – ДАБК).

Нерідко забудовники та архітектори помилково недооцінюють необхідність отримання різних дозволів цієї інспекції. Це обертається доволі об’ємними штрафами. Завданнями ДАБК є видача дозволу на будівництво; перевірка будівельного об’єкта на відповідність законодавчим правилам, стандартам та нормам; контроль за дотриманням проектної документації учасниками архітектурно-будівельної діяльності; прийняття участі під час розслідування аварій на будівництві та інше.

Для проектування, отримання права будівництва на певній території або здачі готового об’єкта в експлуатацію необхідно зробити топографічну зйомку в масштабі 1:500. Дана зйомка дозволяє отримати різну інформацію про рельєф місцевості (обриви, яри, лісові масиви, озера тощо), дані про наземні та підземні споруди, а також інформацію про інженерні комунікації. Результати топографічної зйомки надають в електронному та графічному вигляді.
Поетапно весь цей процес можна зобразити так:

  1. Разом із Вами ми складає технічне завдання. У ньому ми вказуємо дані про місце, де проходитиме геодезична зйомка, її призначення, дата початку проведення робіт та терміни їх виконання;
  2. Далі здійснюємо підготовку документів, необхідних для отримання дозволу на проведення топографічної зйомки;
  3. За цим слідує топографічна зйомка на території співробітником нашої компанії;
  4. Після підготовки всіх документів ми передаємо їх на узгодження до органів архітектури. Це займає 10 робочих днів;
  5. Зрештою, наша компанія представляє Вам технічний звіт про виконану роботу – топографічний план в електронному та графічному вигляді, а також план, узгоджений в органах Архітектури з печаткою «Придатно».

Ми проводимо топографічну зйомку протягом 1-2 днів, наша робота завжди на високому рівні, а наші ціни завжди приємно радують. Телефонуйте нам, і ми безкоштовно проконсультуємо Вас у цьому питанні! А також є можливість вирішення і більш глибоких питань у цій сфері діяльності.