Дизайн земельної ділянки

При архітектурному дизайні або ландшафтному облаштуванні земельної ділянки, яка не має “ідеальних форм”, а має певні несхожості висот, не обійтися без топографічної зйомки. Адже саме вона допоможе зрештою органічно злитися воєдино архітектурі Вашого будинку та прилеглого ландшафтного дизайну щодо один одного та рельєфу місцевості.

Топографічна зйомка – це складний трудомісткий процес, що вимагає дорогого вузькоспеціалізованого геодезичного обладнання та людського ресурсу з високим рівнем знань та досвіду роботи у цій сфері. Топографічна зйомка повинна проводитися ще до того моменту, як архітектор або дизайнер розпочне свою роботу. Грунтуючись на результатах топографічної зйомки дизайнер і архітектор може виконати свою роботу уникнувши всіх тих помилок, навіть у найдрібніших деталях, які можуть призвести його справу до негативного результату.

На першому етапі геодезичних робіт наш співробітник проведе збір даних для аналізу земельної ділянки та побудови алгоритму всього плану майбутніх геодезичних робіт. У результаті Ви отримаєте чіткий і дуже детальний план усіх найдрібніших об’єктів земельної ділянки в електронному та паперовому вигляді. Далі за результатами аналітичних робіт інженер-геодезист проведе фактичні дії: створить геодезичну розбивальну основу (мережа закріплених знаків визначення планово-висотного становища біля).

Наша компанія відноситься до кожного клієнта особливо та індивідуально. Ми знаємо свою роботу, тому якісно та у максимально швидкі терміни виконаємо всі необхідні дослідження на Вашій ділянці.