Геодезична компанія “УкрГеоКарт” з Дніпра, яка надає послуги з усіх напрямків у сфері геодезії та геології, в якій працює сертифікований персонал. Використовуючи спеціальне геодезичне обладнання останнього покоління, яке дозволяє отримати якісні результати необхідні для різних геодезичних та геологічних робіт.

Компанія “Укргеокарт” має сертифікати на виконання множини геодезичних робіт, на відміну від інших подібних організацій. Вся створена нами документація, що відповідає всім державним та юридичним вимогам України. Перед початком робіт збирається вся необхідна інформація про об’єкт і вже після цього бригада геодезистів виїжджає на задану ділянку. Після прибуття виконується весь необхідний спектр геодезичних робіт та вимірювань таких як: топографічна зйомка місцевості, картограм дна водойми, взяття геологічних проб та ін.

За результатами геодезичних вимірів, отриманих спеціальним високоточним обладнанням, розробляється проект, який містить у собі всю необхідну інформацію про обсяг та витрати, які необхідно закласти до бюджету проекту.

За результатами геологічних вишукувань визначається якість грунту, потім чи можна його десь використовувати чи складувати на території або ж вивозити, якщо це піщані відкладення тоді можна з них зробити акуратну територію, або цей же матеріал використовувати за іншим призначенням. Геодезисти дають завдання геологам і будівельникам, яке містить: глибину, на яку необхідно знімати ґрунт, форму проектованого укосу, місце розташування берегового зміцнення, а також його задану товщину, місця вирубування окремих дерев і т.п.

Дніпропетровська геодезична компанія “УкрГеоКарт” неодноразово працювала у державних проектах очищення водойм, а також в інших проектах по всій Україні. Компанія здійснює роботи з очищення водойм, ставки, озера, формування берегових ліній, укріплень берегових ліній, формування пляжів і т.д. Повний перелік послуг можна переглянути на WEB ресурсі, а також уточнити у нашого менеджера про виконання подібного виду робіт.