Як швидко отримати кадастровий номер на земельну ділянку?

Для багатьох власників земельних ділянок отримання кадастрового номера представляється як складна, дорога і тривала процедура. Кожен, хто стикається з необхідністю отримати кадастровий номер, бачить перед собою перспективу довгих і болісних ходінь по інстанціях і грошових витрат, що іноді досягають космічних масштабів.

Насправді, отримання кадастрового номера не є таким вже складним і дорогим процесом, особливо якщо відразу звернутися до фахівців у цій галузі. Команда УкрГеоКарт має всі необхідні інструменти та досвід для швидкого отримання кадастрового номера ділянки землі та готова надати всебічну допомогу у вирішенні будь-яких питань, що стосуються операцій з нерухомістю у Дніпрі та Дніпропетровській області.

Порядок отримання кадастрового номера

Кожна ділянка землі має свої особливі характеристики, описані в технічній документації, а для того, щоб відрізнити одну ділянку від іншої, кожна з них отримує свій особливий ідентифікаційний код – кадастровий номер. Присвоєння номера в Єдиному кадастровому реєстрі України відбувається за затвердженою схемою, першим пунктом якої є складання технічної документації на землю з проведенням відповідних геодезичних робіт.

У комплекс геодезичних робіт для отримання кадастрового номера, що називається кадастровою зйомкою, входять такі процедури:

  • повідомлення про проведення кадастрових робіт власників сусідніх ділянок та подальше узгодження з ними встановлених меж суміжних землеволодінь;
  • визначення та встановлення на території кордонів ділянки землі або відновлення кордонів у разі їх втрати;
  • складання кадастрового плану.

Якщо ділянці є зони обтяження чи обмеженого користування, встановлення цих зон також входить у перелік кадастрових робіт.

У процесі встановлення меж ділянки для отримання кадастрового номера здійснюється межування – винесення поворотних точок і контурів ділянки натуру з допомогою межових знаків. Цей вид кадастрових робіт запобігає виникненню територіальних суперечок між сусідами.

Кадастровий план – це схема ділянки, що включає в себе наступне:

  • загальні характеристики ділянки, у тому числі її площа, місцезнаходження, а також дані про її власники та суміжні території;
  • графічне відображення ділянки як карти;
  • перелік узгоджувальних сторін та відповідальних осіб із землеустрою.

Технічна документація готується у трьох примірниках: для геодезичної компанії-підрядника, замовника та Управління земельних ресурсів. До документів додається також файл, що містить всю технічну та юридичну інформацію в електронному вигляді.

Далі слідує передача документів та електронного файлу до Земельних ресурсів разом з копіями паспорта та ІПН власника квитанцією про оплату. Саме в цей момент і назріває питання фінансохарактера для швидкого переходу до вивчення документів та безпосередньої видачі кадастрового номера. Несвідомі в кадастрових питаннях землевласники ходять із кабінету до кабінету, де недобросовісні співробітники можуть попросити або навіть вимагати деяких заохочень для прискорення процедури оформлення кадастрового номера. Наша компанія позбавить Вас необхідності витрачати зайві гроші, час і нерви на отримання кадастрового номера і допоможе обійти всі підводні камені та бар’єри на шляху реєстрації в Земельному кадастрі.

Чому за кадастровим номером у Дніпрі потрібно звертатися саме до нас?

Кадастровый номер

Компанія УкрГеоКарт працює на ринку геодезичних послуг у Дніпрі та Дніпропетровській області протягом багатьох років і нашими козирями у швидкому вирішенні кадастрових питань є:

  • сучасне геодезичне обладнання для проведення кадастрових зйомок;
  • висококласні спеціалісти, які мають сертифікати на ведення кадастрових робіт державного зразка;
  • найбагатший досвід спільної роботи із землевпорядними державними органами;
  • гнучкі ціни на кадастрову зйомку та отримання кадастрового номера ділянки.

У нашому розпорядженні є такі геодезичні прилади нового покоління, як навігатори GPS, електронні нівеліри та тахеометри, вимірювальні прилади з лазерним наведенням, сучасне програмне забезпечення для геодезичних спостережень та обробки даних.

Кожен наш спеціаліст є дипломованим інженером-геодезистом і пройшов процедуру державної сертифікації на проведення всіх видів геодезичних вишукувань, у тому числі кадастрових робіт. Наші інженери регулярно проходять навчання для підвищення рівня своїх знань у сфері Земельного кадастру, а наші юристи уважно стежать за змінами у земельному законодавстві.

Вартість отримання кадастрового номера в Дніпрі та Дніпропетровській області для кожного клієнта ми встановлюємо індивідуально, тому що кожна ділянка має свої унікальні характеристики та вимагає індивідуального підходу. Наші ціни є демократичними та доступними для будь-кого бажаючого отримати кадастровий номер у найкоротші терміни.

Щоб отримати кадастровий номер на ділянку землі в Дніпрі та області в найкоротші терміни та за мінімальною ціною, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами або на нашому сайті в режимі онлайн. Якщо Ви хочете отримати більш детальну консультацію у зручний для Вас час, заповніть форму заявки, і ми підготуємо всю необхідну інформацію про отримання кадастрового номера для Вашої ділянки наперед. Ми цінуємо Ваш час, бережемо Ваші кошти та підтримаємо Вас у будь-якій ситуації під час вирішення кадастрових питань.