privatizirovat-zemelnyj-uchastok-dneprПриватизація земельної ділянки, на відміну від інших видів нерухомого майна, є трудомістким та клопітким процесом. Це пов’язано з тим, що у законодавстві нашої країни досі не прописано чіткого регламенту дій, які необхідно вчинити фізичній чи юридичній особі для отримання землі у власність. До того ж багатьом дільницям на сьогодні не присвоєно державного кадастрового номера, що також викликає труднощі для швидкої приватизації.

Незважаючи на те, що існують законодавчі акти та правила приватизації ділянок, звичайній людині важко самостійно розібратися в юридично та технічних нюансах. В результаті, людина може витратити час і зовсім не малі гроші на спробу заволодіти ділянкою, але зрештою отримати відмову на приватизацію обраної ділянки, або ця процедура розтягується на невизначений термін.

Ціна приватизації землі у Дніпрі

Послуга Ціна
Приватизації земльної ділянки від 9000 грн

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Які ризики мають місце у процесі приватизації?

Кожен громадянин України має право отримати у власність ділянку певної площі залежно від типу населеного пункту та цільового призначення за допомогою безоплатної приватизації. Хоча, як показує практика, приватизація ділянки насправді не є зовсім безкоштовною. Існують певні державні мита, які все одно необхідно сплатити, а також землеупоряджувальні послуги, що надаються, у тому числі й приватними організаціями, теж не є безкоштовними.

Процедура приватизації ділянки, яка вже знаходиться у використанні – присадибного господарства, дачі, ділянки міської та заміської забудови – зазвичай спрощена, але від цього не коштуватиме дешевше, якщо звертатися за допомогою до некомпетентних осіб. Також Вас можуть зацікавити: проект відведення земельної ділянки або отримання кадастрового номеру.

Основними ризиками під час проходження приватизації ділянки є:

 • втрата часу та коштів на спроби отримати у власність ділянки, що не підлягають передачі у приватну власність
 • через будь-які причини (юридичних, законодавчих, природоохоронних тощо);
 • невиправдано завищені грошові витрати на послуги із прискорення приватизаційної процедури;
 • збільшення терміну отримання документів на право власності на кілька місяців, а іноді років;
 • загроза позбутися і грошей та ділянки внаслідок шахрайських дій.

Сьогодні на ринку нерухомості існує маса пропозицій про посередництво в приватизації ділянок. Зазвичай ці особи просять досить значну суму грошей у доларовому еквіваленті, але натомість не дають жодних юридичних гарантій. Навіть якщо приватизація в Дніпрі пройшла швидко та успішно, то найчастіше людина платить у 10 разів дорожче, ніж це коштує насправді. А буває і так, що через якийсь час – навіть через роки – з’ясовується, що процедуру оформлення ділянки було проведено невірно і власник ділянки втрачає права на користування своїм наділом. Крім того, необхідно завжди пам’ятати про процвітання шахрайства на ринку нерухомості.

Зважаючи на перераховані ризики, можна зробити лише один висновок: кожному, хто бажає приватизувати ділянку землі в Україні, варто звертатися за послугами приватизації тільки до осіб та організацій, які мають державні сертифікати на проведення землеустрою!

Приватизація земельної ділянки «під ключ» від компанії УкрГеоКарт

Сьогодні мешканці Дніпра та Дніпропетровської області мають можливість приватизувати ділянку:

 • швидко;
  юридично та технічно грамотно;
  за адекватну ціну.

Для цього потрібно лише звернутися до фахівців нашої компанії, і незабаром Ви станете господарем землеволодіння, не витративши жодної зайвої хвилини або копійки на отримання обраної ділянки у власність.

Компанія УкрГеоКарт виконує весь комплекс заходів для успішної та швидкої приватизації ділянки в Дніпропетровському регіоні за найчеснішою ціною. До комплексу геодезичних послуг, необхідних для оформлення ділянки, входить:

 • аналіз ділянок, які ви знайшли та придатні для приватизації та складання технічних та графічних документів для подальшої передачі в місцеві органи влади разом із заявою на безоплатну приватизацію (для ділянок, що не у використанні);
 • геодезичні дослідження для створення технічних документів для ділянок, які вже є у користуванні;
 • отримання кадастрового номера для ділянок, не зареєстрованих у Земельному кадастрі;
 • геодезична зйомка та складання топографічного плану в масштабі 1:500 (п’ятистока) зі штампом «Придатно» – для отримання правового статусу ділянки як об’єкт власності.

Фахівці нашої компанії надають всебічну підтримку в приватизації ділянки в Дніпрі та області за принципом «все включено». Іншими словами, вартість приватизації, включаючи геодезичні вишукування та сам процес оформлення ділянки в держустановах, застерігається заздалегідь і не вимагає несподіваних додаткових внесків.

Наша зона відповідальності починається з Вашого дзвінка та закінчується отриманням Вами документів на право власності. Єдине, що вимагається від замовника це:

 • підготувати документи згідно з зазначеним на нашому сайті переліком;
 • підписати договір на послуги компанії;
 • сплатити зазначену у договорі суму за наші послуги.

Решту клопоту щодо приватизації ділянки команда УкрГеоКарт бере на себе!

У нас є матеріально-технічна база та компетентні фахівці для дослідження ділянки будь-якої складності у Дніпропетровському регіоні. Ми використовуємо найсучасніше геодезичне обладнання і програмний комплекс для технічної оцінки ділянки та підготовки графічних документів на приватизацію. Компанія УкрГеоКарт є сертифікованим органом у сфері геодезії, геології, нерухомості та землеустрою, що діє на підставі сертифікату державного зразка. До кожного з наших клієнтів ми використовуємо індивідуальний підхід та лояльну цінову політику. Понад 6 років успішної роботи та тисячі задоволених клієнтів говорять про нашу респектабельність та відповідальність.

Телефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію з питань приватизації ділянки у зручний для Вас час.

Часті запитання про приватизацію земельної ділянки у Дніпрі

⏩ Чим відрізняється приватизація від отримання кадастрового номеру?

Отримання кадастрового номеру передбачає формування меж земельної ділянки та реєстрації її у Державному земельному кадастрі. Отримання кадастрового номеру є достатнім для продажу земельної ділянки. Приватизація передбачає за собою оформлення свого права та реєстрації його у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відповідно до норм безоплатної приватизації громадянином на території України.

⏩ Яка вартість приватизації земельної ділянки?

Ціна на приватизацію земельних ділянок від 9000 гривень

⏩ Що мені робити якщо є Державний акт на право приватної власності на землю, але родич на якого він оформлений – помер?

По-перше, необхідно звернутись до державного чи приватного нотаріуса для оформлення спадкової справи, а також отримання спеціального запита від нотаріуса щодо надання витягу з ДЗК на ім’я правонаступника після померлого.Діла зібрали необхідний перелік документів.

⏩ Який перелік документів потрібен для для приватизації землі у спадок?

 • Копія документа, що посвідчує особу правонаступника земельної ділянки (паспорт);
 • Копія ідентифікаційного номера особу правонаступника земельної ділянки;
 • Запит нотаріуса щодо надання витягу з ДЗК;
 • Нотаріально завірена копія державного акту на землю;
 • Нотаріально завірена копія свідоцтва про смерть
 • Копію технічного паспорта на будівлі (паспорт БТІ).