Проектування водних об’єктів та водо-охоронних зон це цілий комплекс проектно-інженерних рішень та робіт, кінцевою метою яких є створення водного об’єкта на професійному рівні.

Проектування водних об’єктів (водойм, очисних і гідротехнічних конструкцій, басейнів, зміцнення берегової лінії, різного роду благоустроїв) починається зі створення ескізу – намітки Ваших побажань. Зважаючи на те, що подібне зображення не може врахувати цілу низку важливих факторів, основою будь-якого проектування є інженерні дослідження: екологічні, геологічні, гідрографічні та, безсумнівно, геодезичні. Геодезичні дослідження дають інженерний захист, безпечні умови реалізації, прогнозування взаємодії об’єктів з навколишньою місцевістю. Усьому цьому характерна абсолютна точність даних. Точність – запорука довговічності, якості та успіху.

Проведені нами інженерно-геодезичні роботи забезпечують отримання топографо-геодезичних даних про рельєф місцевості, дна водотоків і водойм, існуючих наземних і підземних комунікаціях і споруди та інші елементи певної місцевості. Це дозволяє оцінити природні та техногенні умови території для майбутньої забудови, капітального ремонту, проектування або експлуатації водних об’єктів.

За допомогою наших фахівців УкрГеоКарт Ви зможете легко спроектувати водний об’єкт на території, що Вас цікавить. Звертайтеся до нас, і ми негайно розпочнемо виконання технічного завдання. Ми працюємо злагоджено та швидко, а наші ціни люблять приємно дивувати.