У деяких випадках Вам може знадобитися змінити цільове призначення земельної ділянки, цей запит дозволяє переводити землі з одного використання в інше, наприклад із сільськогосподарської діяльності до оздоровчого призначення, або для житлового будівництва тощо.

izmenenie-celevogo-naznacheniya-dnepr

Цільове призначення земельної ділянки

На землю впливає не лише його розташування, склад комунікацій та зовнішні умови, також дуже важливе цільове призначення земельної ділянки. Воно визначається державою і має використовуватися за призначенням. Усі землевпорядні роботи будуються на основі Земельного Кодексу України, там же вказано цільове призначення земельної ділянки, наприклад у напрямках:

 • сільського та лісового господарства;
 • житлових та громадських забудов;
 • оздоровчого та рекреаційного призначення;
 • культурно-історичних;
 • водного фонду;
 • промислового призначення та ін.

Зміна цільового призначення землі ціна в Дніпрі

Залежно від того, які зміни цільового призначення землі ви маєте намір зробити, варто звернути особливу увагу на її складність, від цього і залежатиме ціна на зміну цільового призначення землі у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ви можете почати зі зміни цільового призначення і складання невеликого списку всіх необхідних робіт на вашій ділянці або довірити цю справу професіоналам своєї справи, які зроблять всю роботу за вас. Також Вас можуть зацікавити: інвентаризація землі або внесення змін до відомостей для суперфіцій.
Найчастіше зміна цільового призначення земельної ділянки стосується перетворення господарської землі на призначення будівництва житлового будинку. Така робота коштуватиме від 2000 грн. Більш детальну інформацію щодо вашої зміни цільового призначення ви можете дізнатись зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Послуга Ціна
ПРОЕКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо зміни цільового призначення договірна

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Зміна цільового призначення земельної ділянки: порядок 2022 року

 1. Насамперед необхідно перевірити можливість змінити призначення землі та подати заявку від власника ділянки. Професіонали “УкрГеоКарт” зможуть швидко вивчити всю документацію щодо вашої земельної ділянки, зробити перевірку та подати заяву на зміну цільового призначення земельної ділянки.
 2. Потім необхідно зайнятися розробкою проекту землеустрою, такі роботи можуть затягтися від двох тижнів до кількох місяців, тому важливо обрати фахівців із землеустрою, які добре знають Законодавство України та зберуть усі необхідні документи для швидкого вирішення питання.
 3. Третім етапом у зміні цільового призначення земельної ділянки у Дніпрі є погодження проекту землеустрою в органах місцевої влади.
 4. Після правильно проведених етапів залишиться лише отримання виписки із Земельного кадастру України з новим цільовим призначенням.

Важливо! Зміна цільового призначення землі без відповідного дозволу обов’язково тягне за собою штрафні санкції. Вони можуть бути цивільними, адміністративними чи кримінальними. Тому важливо знати цільове призначення ділянки та вчасно регулювати будь-які зміни.

Документи, які необхідні для зміни призначення землі

 • Насамперед, необхідна заява на зміну цільового призначення земельної ділянки від власника;
 • Персональні документи, у тому числі копії паспортів, ІПН, або реєстраційні документи для юрособи;
 • Оригінал витягу з Кадастру України та Єдиного регістру;
 • Квитанції про сплату державного мита;
 • Документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку;
 • Документ, який затверджує проект землеустрою для зміни цільового призначення землі.

Якщо у вас залишилися питання – зателефонуйте нам, або залиште заявку на сайті з необхідною інформацією. Ми найближчим часом зв’яжемося з вами для вирішення будь-яких землевпорядних питань.