prisvoit-kadastrovyj-nomer

Кадастровий номер у Дніпрі

Кадастровий номер – це ідентифікатор земельної ділянки, відповідно до положень Земельного кодексу кадастровий номер необхідний у випадку, якщо ви укладаєте договір про передачу прав на якийсь будинок, будівлю або споруду.

Тепер щодо процедури привласнення кадастрового номера, перш за все вам необхідно розробити технічну документацію, для цього вам потрібно звернутися до землеустроюючої організації, де ви укладите відповідний договір, будь ласка в договорі передбачайте обов’язково правильні рядки виконання робіт, а саме не більше місяця.

Ціна на кадастровий номер у Дніпрі

Послуга Ціна
Внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру від 2000 грн (XML файл)

* для визначення остаточної ціни необхідно звернутися до ТОВ «УкрГеоКарт»

Присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку

Землевпорядна організація обов’язково повинна мати ліцензію на присвоєння кадастрового номера та проведення відповідного виду робіт, вони видають вам акт погодження меж земельної ділянки, цей акт ви підписуєте у ваших сусідів, а також у голови садового товариства або у голови сільської ради, тобто там, де розташована ваша земельна ділянка.

Після погодження меж земельної ділянки, землевпорядна організація видає вам обмінний електронний файл xml файл, разом із цим документом, ви подаєте технічну документацію до державного агентства земельних ресурсів, туди також подається заява про присвоєння кадастрового номера і квитанція про оплату державного збору він становить 71 гривню. Через місяць цей державний орган видає вам виписку з державного земельного кадастру з присвоєнним кадастровим номером. Також Вас можуть зацікавити: проект відведення земельної ділянки або зміна цільового призначення.

Компанія УкрГеоКарт з радістю допоможе вам у найкоротші терміни отримати кадастровий номер вашої земельної ділянки у місті Дніпрі та  Дніпопетровській області.

Перелік документів на отримання кадастрового номера

  • Копію паспорта завірену власником («згідно з оригіналом»);
  • Копію ІПН засвідчену власником («згідно з оригіналом»);
  • Копію технічного паспорта на будинки (паспорт БТІ);
  • Копію документа засвідчену нотаріально, що засвідчує право власності на нерухоме майно (договір купівлі-продажу, свідоцтво про спадщину, договір дарування… інше);
  • Копію державного акта на земельну ділянку засвідчену нотаріально;
  • Копію свідоцтва про смерть (у разі потреби);
  • Запит від нотаріуса з підготовки виписки про присвоєння кадастрового номера.

У разі потреби, при оформленні кадастрового номера, виконавець робіт може запросити в замовника додаткові документи.

Часті запитання про земельний кадастровий номер

⏩ Що потрібно для отримання кадастрового номеру?

Перш за все необхідно звернутись до землевпорядної організації для кваліфікованої перевірки документів, що є в наявності на земельну ділянку та на будинок. Після детального вивчення спеціаліст допоможе вирішити питання стосовно можливості отримання кадастрового номеру та строків складання документації, та вирішення супутніх питань.

⏩ Як перевірити що в мене є кадастровий номер?

Для перевірки цієї інформації треба зайти на сайт Публічної кадастрової карти України (https://map.land.gov.ua/) і в полі для введення кадастрового номеру ввести 19-значний код-ідентифікатор земельної ділянки (приклад для м. Дніпро: 1210000000:__:___:____).

⏩ Яка ціна на кадастровий номер у Дніпрі?

Вартість на внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру від 2000 гривень

Докладніше про кадастровий номер у відео: