Винос в натуру – точне визначення меж вашої ділянки

Винос в натуру – це важлива геодезична послуга, яка дозволяє визначити межі вашої земельної ділянки на місцевості. Вона ґрунтується на точних геодезичних вимірах і допомагає встановити видимі маркування, що вказують точні координати меж вашої власності.

Винос в натуру є невід’ємною частиною будівельних проектів, таких як будівництво будівель, доріг, мостів, транспортних систем та інших інженерних споруд. Точне визначення географічних координат та характеристик місцевості дозволяє інженерам та архітекторам розробити оптимальні проекти, врахувати всі особливості території та забезпечити точне виконання будівельних робіт.

Суть послуги винос в натуру полягає в тому, щоб перетворити технічні плани та карти на реальні фізичні маркери на місцевості. Сертифіковані геодезисти використовують спеціальне обладнання, таке як тотальні станції та GPS-приймачі, щоб визначити координати та виставити точки, які вказують межі вашої ділянки. Це дозволяє вам ясно бачити, де знаходиться ваша власність, і уникнути суперечок чи непорозумінь із сусідами чи владою.

Винос у натуру має низку переваг

1Чіткість та надійністьЗамовивши послугу у сертифікованих фахівців УкрГеокарту, ви можете бути впевнені в точності та надійності визначення меж вашої ділянки. Це допоможе вам уникнути потенційних проблем чи суперечок у майбутньому.

2ЗаконопрохідністьУ деяких випадках, таких як угоди з нерухомістю або оформлення документів, винесення в натуру може бути обов’язковою вимогою. Звернувшись до фахівців УкрГеокарту, ви будете впевнені, що ваша власність відповідає всім законодавчим нормам та вимогам.

Навіщо звертатись до сертифікованих фахівців?

Точний винос в натуру вимагає професійних знань та навичок у галузі геодезії. Сертифіковані геодезисти УкрГеокарт мають експертизу та досвід, необхідні для точного виконання виносу в натуру. Вони мають глибоке розуміння принципів геодезії, а також мають навички роботи з сучасним геодезичним обладнанням. 

Звернення до фахівців УкрГеокарт у галузі геодезії гарантує, що ваш проект буде здійснено з високою точністю та професіоналізмом. Вони зможуть надати вам детальну геодезичну документацію, яка буде корисною на всіх етапах проектування та будівництва. Вони мають необхідні знання, досвід і професіоналізм, щоб забезпечити якість і точність виконання даної послуги. Працівники нашої компанії допоможуть та зроблять все, щоб ваш проект був успішно реалізований. Не забувайте, що точність та професіоналізм відіграють вирішальну роль у будівництві, тому довірте це важливе завдання досвідченим професіоналам. 

Не ризикуйте робити неправильні висновки щодо меж вашої ділянки. Зверніться до досвідчених геодезистів, які гарантують якість та надійність своїх послуг. Знайдіть ясність у питанні меж своєї власності вже сьогодні!

Компанія «УкрГеоКарт» має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та фахівців для виконання розбивних геодезичних робіт з винесенням між земельних ділянок, проектів у натуру та розбивки осей будівель.

Необхідність винесення в натуру (на місцевість) межі земельної ділянки та закріплення їх межовими знаками виникає:

  • у потенційного покупця (орендаря) земельної ділянки, межі якої не встановлено, або виникають сумніви щодо правильності їх винесення продавцем;
  • у власників (орендарів) земельних ділянок, які раніше не робили винесення в натуру, але бажають перевірити правильність існуючих кордонів та отримати на руки документ, який захищає їх від можливих претензій сусідів;
  • у забудовників, які хочуть переконатися, що будівля, що будується, буде розміщена відповідно до проекту і окружний паркан побудований чітко за кордоном земельної ділянки;
  • у власників та орендарів у разі знищення/втрати межових знаків, встановлених раніше.

Винесення проектних позначок згідно з розбивним кресленням необхідне перед початком будівництва, перед прокладанням інженерних комунікацій, або в процесі виконання ландшафтного дизайну. Винесення проекту досягається шляхом винесення осей будівлі або поворотних точок і може виконуватися як у плані так і за висотою, що особливо важливо для правильної посадки об’єкта будівництва щодо рельєфу і вже зведених будівель і споруд. Осі закріплюються металевими кілками, дюбелями або фарбуються фарбою в залежності від побажання замовника. При цьому фахівці відділу керуються насамперед умовами будівництва та забезпеченням збереження винесених осей.