Сучасне місто це не просто павутиння сірих вулиць, а ціла мережа унікальних архітектури будинків. Кожна будівля має свій характер, свій образ та стиль. Зовнішній вигляд фасаду, як і одяг у людини, створює перше враження – може приваблювати, викликати довіру та повагу, автоматично підвищуючи статус її власника. Так що можна впевнено заявити, що найкраща візитна картка для Вашого бізнесу – це унікальна будівля з сучасним якісно виконаним екстер’єром. Це показує, наскільки Ви хороші, і що Ваша пропозиція, послуги або товар теж будуть обов’язково привабливими для потенційних партнерів, клієнтів або мешканців. Саме тому вкладення в скління та оздоблення фасаду – це довгострокові інвестиції в імідж Вашого бізнесу.
Процес скління вітражів можна умовно розділити на 5 основних етапів:
- прийняття рішень щодо конфігурації та колористики майбутньої конструкції, їх узгодження із замовником та архітектором;
- проведення геодезичної зйомки на об’єкті, щоб з абсолютною геометричною точністю розрахувати та спроектувати всі елементи, що беруть участь у процесі скління;
- заготівля стекол за вимірами, зазначеними у будівельному проекті;
- встановлення скла у підготовлені рами та їх закріплення;
- очищення стекол та оцінка якості виконаних робіт зі скління.
Фасадні будівельні роботи це цілий комплекс технологічних процесів, спрямованих на створення або поліпшення зовнішнього вигляду зовнішньої частини будівлі. Фасад будівлі має бути виконаний з якісних матеріалів та з проведенням абсолютно точних геометричних розрахунків. Це дозволить будівлі максимально тривалий термін зберігати свою красу, бути стійкою і захищеною від впливу зовнішніх руйнівних факторів. Такими факторами є дощ, сніг, град, сильні потоки вітру, різкі перепади температур та ін. Неправильно спроектовані віконні укоси можуть спрямовувати дощові потоки по стінах, що значно прискорює процес утворення тріщин та щілин, а також призводить до розгерметизації швів.
Щоб будівля гордо простояла довгі роки, зберігаючи рівну поставу, у момент проведення фасадних будівельних робіт не обійтися без геодезичного зйомки. З її допомогою можна провести розрахунок низки геометричних показників з точністю до міліметра, що позбавить необхідності підганяти або виправляти елементи конструкції надалі. Такими даними є, наприклад, розмір відхилення поверхні фасаду від вертикалі; розміри віконних отворів та відстані між ними; випирання площин; площа стін та покрівлі; відповідність горизонтальності та вертикальності всіх елементів споруди; та інші важливі дані. Геодезична зйомка необхідна для створення як загального проекту фасадних робіт, так і окремих деталей фасаду. Результатом зйомки може бути тривимірна модель фасаду або плоский обмірний креслення кожної стіни окремо або у вигляді розгортки для всіх стін будівлі.
По закінченню фасадних будівельних робіт та робіт зі скління вітражів, Ви можете також замовити у нас виконавчу зйомку, яка покаже дані за величинами відхилення результату робіт від існуючого проекту.